۱۴:۳۴
منبع: رویش
دسته: اجتماعی
کد خبر: 22178302
بررسی بودجه 98 در صحن مجلس 27 بهمن آغاز می‌شود
بررسی بودجه 98 در صحن مجلس 27 بهمن آغاز می‌شود
بررسی لایحه بودجه سال 98 کل کشور، شنبه هفته آینده 27 بهمن‌ماه در 2 شیفت کاری صبح و عصر در صحن علنی مجلس شورای اسلامی آغاز می‌شود. به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، بررسی لایحه بودجه سال 1398 کل‌کشور از روز شنبه هفته آینده 27 بهمن‌ماه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی آغاز می‌شود. مجلس روز شنبه هفته آینده در 2 شیفت کاری صبح و عصر جلسه خواهد داشت که جلسه صبح روز شنبه پارلمان به صورت غیرعلنی با حضور برخی مسئولان و وزرا برای بررسی بودجه 98 برگزار خواهد شد. طبق اعلام هیات رئیسه مجلس، بودجه 98 از روز شنبه هفته آینده هر روز در 2 شیفت کاری صبح و عصر بررسی می‌شود؛ البته احتمال اینکه جلسات علنی مجلس برای بررسی بودجه 3 شیفته شود نیز وجود دارد چرا که باید بررسی بودجه تا پیش از پایان سال به اتمام برسد. به گزارش فارس، حسن روحانی رئیس‌جمهور سه‌شنبه 4‌دی‌ماه لایحه بودجه 98 را تقدیم مجلس کرد و کمیسیون تلفیق بررسی بودجه را در تاریخ 10 بهمن‌ماه به اتمام رساند.
به اشتراک بگذارید:
بررسی بودجه ۹۸ در صحن مجلس۲۷ بهمن آغاز می‌شود
سه شنبه 23 بهمن 1397, 14:13

 

بررسی لایحه بودجه سال ۹۸ کل‌ کشور، شنبه هفته آینده ۲۷ بهمن‌ماه در ۲ شیفت کاری صبح و عصر در صحن علنی مجلس شورای اسلامی آغاز می‌شود.

بررسی بودجه ۹۸ در صحن مجلس۲۷ بهمن آغاز می‌شودبه گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، بررسی لایحه بودجه سال 1398 کل‌کشور از روز شنبه هفته آینده ۲۷ بهمن‌ماه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی آغاز می‌شود.

مجلس روز شنبه هفته آینده در 2 شیفت کاری صبح و عصر جلسه خواهد داشت که جلسه صبح روز شنبه پارلمان به صورت غیرعلنی با حضور برخی مسئولان و وزرا برای بررسی بودجه 98 برگزار خواهد شد.

طبق اعلام هیات رئیسه مجلس، بودجه 98 از روز شنبه هفته آینده هر روز در 2 شیفت کاری صبح و عصر بررسی می‌شود؛ البته احتمال اینکه جلسات علنی مجلس برای بررسی بودجه 3 شیفته شود نیز وجود دارد چرا که باید بررسی بودجه تا پیش از پایان سال به اتمام برسد.

به گزارش فارس، حسن روحانی رئیس‌جمهور سه‌شنبه 4‌دی‌ماه لایحه بودجه 98 را تقدیم مجلس کرد و کمیسیون تلفیق بررسی بودجه را در تاریخ 10 بهمن‌ماه به اتمام رساند.

بودجه 98
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: خبر آنلاین
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۱۴:۰۱
منبع: آفتاب
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۱۳:۴۳
منبع: ایسنا
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۱۳:۳۷
منبع: رجانیوز
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۱۲:۴۸
منبع: پارس
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۱۰:۳۶
منبع: بهار
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۰۹:۵۰
منبع: نسیم
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۰۹:۲۹
منبع: فردا
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۰۹:۰۶
منبع: برترینها
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۰۸:۵۱
منبع: دانا
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۰۸:۵۰
منبع: مشرق
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۰۸:۲۴
منبع: روزنامه فرهیختگان
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۰۰:۱۳
منبع: دنیای اقتصاد
۱۳۹۷/۱۱/۲۴ ۰۰:۰۶
منبع: روزنامه اطلاعات
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۲۲:۱۷
منبع: شبکه خبر
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۹:۱۸
منبع: خبر آنلاین
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۸:۵۶
منبع: رجانیوز
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۶:۱۰
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۵:۵۰
منبع: دفاع مقدس
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۵:۲۳
منبع: صدا و سیما
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۵:۱۰

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار