۱۵:۳۳
منبع: تابناک
دسته: ورزشی
کد خبر: 22180444
ردصلاحیت 10 کاندیدای ریاست یک فدراسیون ورزشی
ردصلاحیت 10 کاندیدای ریاست یک فدراسیون ورزشی
صادق فرجی رئیس پیشین فدراسیون کاراته نیز به دلیل ابلاغ قانون منع ادامه فعالیت بازنشستگان و عدم ارائه مدارک ادامه به کار هنوز وضعیت نامشخصی برای حضور در انتخابات دارد و تا 15 روز قبل از برگزاری مجمع انتخاباتی در صورت ارائه مدارک ادامه به کار می‌تواند در انتخابات شرکت کند
به اشتراک بگذارید:

۱۰ نفر از کاندیداهای ریاست فدراسیون کاراته رد صلاحیت شدند و صادق فرجی رئیس پیشین این فدراسیون نیز تا این لحظه نتوانسته مدارک لازم برای ادامه به کار را ارائه کند تا وی نیز وضعیت نامشخصی برای حضور در انتخابات داشته باشد.

به گزارش تابناک ورزشی، انتخابات ریاست فدراسیون کاراته روز ۲۳ اسفندماه برگزار می‌شود. در حالی که عنوان شد تعداد ۲۰ نفر برای حضور در انتخابات کاراته ثبت نام کرده‌اند، در لحظات پایانی انجام ثبت‌نام نیز ۳ نفر دیگر به این تعداد اضافه شدند اما هیچ اشاره‌ای به نام این افراد نشد!

در فاصله یک ماه تا برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون کاراته، حسین افراسیابی، محمدرضا باتوانی، محمدرضا برزگر، قاسم سعیدی مغانلو، حبیب خانی، علی خرمی، مجید رمضانی مقدم، علی حسین شاکری، ارسلان غلامی و سعید نصرالهی به دلیل نداشتن سوابق مدیریتی کافی بر اساس تبصره ۲ ماده ۶ آئین نامه انتخابات ریاست فدراسیون‌های ورزشی برای حضور در انتخابات این فدراسیون رد صلاحیت شدند.

محمد صادق فرجی رئیس پیشین فدراسیون کاراته نیز به دلیل ابلاغ قانون منع ادامه فعالیت بازنشستگان و عدم ارائه مدارک ادامه به کار هنوز وضعیت نامشخصی برای حضور در انتخابات دارد و تا ۱۵ روز قبل از برگزاری مجمع انتخاباتی در صورت ارائه مدارک ادامه به کار می‌تواند در انتخابات شرکت کند در غیر این صورت از حضور در انتخابات کنار گذاشته خواهد شد.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: روزنامه رسالت
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۲۱:۰۹
منبع: ایسنا
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۶:۵۵
منبع: دانشجو
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۲:۰۶
منبع: تابناک
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۱:۴۰
منبع: روزنامه جوان
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۱:۱۱
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۰:۴۳
منبع: ایران‌اکونومیست
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۰:۳۰
منبع: صدا و سیما
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۰۹:۳۵
منبع: میزان
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۰۹:۱۱
منبع: دنیای اقتصاد
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۰۸:۴۶
منبع: عصر ایران
۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۰۸:۲۰

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار