۱۶:۲۵
دسته: سیاسی
کد خبر: 22181912
شروط مجلس در پذیرش پالرمو قابل اجرا نیست/ استکبار جهانی روش‌های استعمار را تعییر داده است
شروط مجلس در پذیرش پالرمو قابل اجرا نیست/ استکبار جهانی روش‌های استعمار را تعییر داده است
رئیس سازمان بسیج حقوقدانان گفت: استکبار جهانی در سال‌های اخیر، روش‌های سنتی خود را برای استعمار کشورهای دیگر تغییر داده است.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی بهرامیان رئیس سازمان بسیج حقوقدانان در نشست علمی بررسی حقوقی و اقتصادی پیامد‌های قبول الزامات FATF که عصر امروز (سه‌شنبه ۲۳ بهمن) در سالن اجلاس سازمان فرهنگی شهرداری تهران برگزار شد، گفت: طبق اعتماد کاذبی که به برجام پیدا کردیم باید بگویم که شاید این معاهده یک سیاست از پیش تعریف شده از سمت غرب بوده که می‌گفتند هیچ محدودیتی برای شما ایجاد نمی‌کنیم.

وی ادامه داد: استکبار جهانی در سال‌های اخیر، روش‌های سنتی خود را برای استعمار کشور‌های دیگر تغییر داده است و به جای بهره کشی از آنها، فشارهایش را از طریق کنوانسیون‌های بین المللی تحمیل می‌کند و طبق جهان سازی که چندین سال قبل مدنظر بوده، هم اکنون معاهدات بین المللی نیز با همین هدف پیگیری می‌شود.

رئیس سازمان بسیج حقوقدانان با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی با ۵ شرط، پالرمو را پذیرفت، افزود: متاسفانه این شروط قابلیت اجرا ندارند و تعریف ما از تروریسم با تعریفی که غرب دارد، متفاوت است و نمی‌توانیم آن را در قالب بندی کنوانسیون‌ها مطرح کنیم.

این خبر در حال تکمیل است...

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار