۱۷:۴۲
دسته: اجتماعی
کد خبر: 22413851
شریعتمداری در پیامی درگذشت حجت الاسلام عبدالرحیم شهسواری، مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را تسلیت گفت
شریعتمداری در پیامی درگذشت حجت الاسلام عبدالرحیم شهسواری، مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را تسلیت گفت
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی درگذشت حجت الاسلام عبدالرحیم شهسواری، مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را تسلیت گفت.
به اشتراک بگذارید:
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی درگذشت حجت الاسلام عبدالرحیم شهسواری،مشاور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی را تسلیت گفت .
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی " محمد  شریعتمداری " وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به مناسبت درگذشت حجت الاسلام عبدالرحیم شهسواری،مشاور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی را تسلیت گفت . 

متن پیام تسلیت به شرح زیر است . 

بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون
خبر درگذشت حجت الاسلام و المسلمین  جناب آقای حاج عبدالرحیم شهسواری موجب تالم و تاثر گردید. آن مرحوم، در دوران بیش از ۳۰ سال خدمت صادقانه خود در خانواده بزرگ وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، نقش اساسی بویژه در احیا وثبت و ضبط آثار فرهنگ کار اسلامی و در  توسعه و ترویج  آن ایفا نموده و طی سالهای اخیر نیز بعنوان مشاوری امین در سازمان بهزیستی کشور  و در حوزه نهادینه سازی مشارکت های مردمی و توسعه خیر جمعی منشا خدمات ارزنده ای شدند.
اینجانب،مصیبت غم انگیز  را به خانواده آن مرحوم تسلیت می گویم و از درگاه خداوند منان، برای آن عزیز از دست رفته ،رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر جزیل مسالت دارم.
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار