۰۰:۲۰
منبع: تسنیم
دسته: استان ها
کد خبر: 23137053
رونق تولید| مولوی رسولی‌زاده: رونق تولید با بی‌اعتمادی به بیگانگان محقق می‌شود
رونق تولید| مولوی رسولی‌زاده: رونق تولید با بی‌اعتمادی به بیگانگان محقق می‌شود
امام جمعه اهل سنت سرباز گفت: اگر رونق تولید در کشور تحقق یابد قطعاً گام بزرگی به سوی قله‌های موفقیت برداشته خواهد شد.
به اشتراک بگذارید:

مولوی عنایت‌الله رسولی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سرباز اظهار داشت: توجه به رونق تولید در کشور یعنی خود مردم باید با قدرت مشکلات اقتصادی را برطرف کنند.

امام جمعه اهل سنت سرباز ادامه داد: رونق تولید را باید در دستان کارآفرینان و جوانان جست و جو کرد چون با رونق تولید در کشور همه به خودباوری خواهند رسید و از این طریق کشور را از تحریم‌هایی که دشمن بر مردم روا داشته نجات خواهند داد.

وی افزود: دشمنان ایران اسلامی بر این عقیده هستند که در جنگ اقتصادی موفق بوده‌اند و می‌توانند از این طریق کشور را زمین‌گیر کنند اما مردم هوشیار و بیدار کشور با اطاعت از فرامین رهبر معظم انقلاب دشمنان را همواره در رسیدن به اهداف شومشان ناکام گذاشته‌اند.

این عالم اهل سنت عنوان کرد: توجه به رونق تولید در کشور به معنای حرکت به سوی موفقیت و پیروزی در برابر دشمنان ایران اسلامی است. خوشبختانه مردم ایران هیچ‌گاه برای حل مشکلات اقتصادی به بیگانگان اعتماد نکرده‌اند بلکه برای پیشرفت جوامع بشری به سمت تولید رفته‌اند تا مشکلات اقتصادی کشور برطرف  شود.

مولوی رسولی‌زاده خاطرنشان کرد: اگر مسئولان کشور به طور مستمر در سال جاری و پس از آن به رونق تولید توجه داشته باشند قطعا در برابر تمام حربه‌های دشمن سربلند می‌شویم.

انتهای پیام/ش

R7843/P/S6,65/CT15
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار